Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

HUCZNE URODZINY

17.09.2004

Na trzydniową imprezę przy piwie i nie tylko zapraszają z okazji 375. rocznicypowstania Browary Tyskie. Zabawa odbywać się będzie w Wojewódzkim Parku Kultury w Chorzowie, na łące przy Kapeluszu.
Zapowiada się istne szaleństwo, które rozpocznie się w piątek 17.09. o godzinie 17.00. Gości powitają prowadzący urodzinową fetę Steffen Moller, Grzegorz Stasiak i Jacek Kaczor, zaś do tańca przygrywać będą zespoły Kwaśnica,
Transsylvanias i Drugi Tydzień. Nie zabraknie tego dnia fajerwerków i pokazu największych puzzli na świecie.
Na sobotę 18.09. (początek godz. 14.00) przewidziano występ orkiestry Num Murcki, zespołu Carrantuohill i Beat Brothers oraz imprezy towarzyszące - piwną strzelnicę, zwiedzanie browarnianego muzeum, piwne kręgle i zabawy sprawnościowe. Goście będą mogli zaopatrzyć się w bite specjalnie na tę
okazję monety pamiątkowe czy rysowane przez grafików portrety. Największym przedsięwzięciem będzie jednak tradycyjna, wspólna fotografia uczestników biesiady. Bal potrwa prawie do godz. 23.00.
Ostatniego dnia (19.09.), w poprawiny niejako (początek ponownie o godz. 14.00) zagrają dla gości zespoły Druzina, Xaver Carl i Akuratt, zaś gwoździem programu będzie degustacja ogromnego, jubileuszowego tortu. Zakończenie zabawy przewidziano przed północą.

Dziennik Zachodni

(JAŚ)