Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Gratulacje dla zwycięzców Festiwalu Birofilia 2014

11.07.2014
Gratulacje dla zwycięzców Festiwalu Birofilia 2014 Gratulacje dla zwycięzców Festiwalu Birofilia 2014

Towarzystwo Promocji Kultury Piwa BRACTWO PIWNE gratuluje wszystkim zwycięzcom, laureatom "miejsc medalowych, i uczestnikom KONKURSU PIW DOMOWYCH BIROFILIA 2014.

Sukces w KONKURSIE PIW DOMOWYCH BIROFILA 2014 dla każdego piwowara domowego jest potwierdzeniem niekwestionowanego kunsztu i doskonale rozwijanej pasji. To także wspaniała forma popularyzacji idei piwowarstwa domowego.

Szczególne gratulacje ze strony BRACTWA PIWNEGO należą się Panu Czesławowi Dziełakowi, laureatowi GRAND CHAMPION BIROFILIA 2014, za piwo w kategorii dubbel. Perspektywa warzenia wyróżnionego w ten sposób piwa to ogromny powód do radości dla konsumentów. Jesteśmy przekonani, że za Pańską sprawą jeszcze niejednokrotnie będziemy świadkami tak spektakularnego tryumfu piwowarstwa domowego!

Jako BRACTWO PIWNE jesteśmy zaszczyceni, mogąc przekazywać gratulacje Panu Jackowi Stachowskiemu, naszemu PIWOWAROWI DOMOWEMU ROKU. Wierzymy, że Pańskie zwycięstwo w kategorii rauchbier będzie także znaczące dla Pańskiej pozycji w prowadzonym przez BRACTWO PIWNE dorocznym rankingu piwowarów domowych.

15 Roman Nowak

Piwa z miejsca pierwszego i drugiego zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznej kolejności zadecydowały "małe punkty" czyli pozycja tych piw u poszczególnych sędziów.

15 Daniel Duda

Piwa z miejsca szóstego i siódmego zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznej kolejności zadecydowały "małe punkty" czyli pozycja tych piw u poszczególnych sędziów.

13 Jacek Stachowski

Piwa z miejsca drugiego i trzeciego oraz szóstego i siódmego zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznej kolejności zadecydowały "małe punkty" czyli pozycja tych piw u poszczególnych sędziów.

14 Wojciech Sulikowski/Maciej Kośnik/Michał Romanowski

Piwa z miejsca czwartego, piątego i szóstego zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznej kolejności zadecydowały "małe punkty" czyli pozycja tych piw u poszczególnych sędziów. Jednak w przypadku piw z miejsc cztery i pięć również małe punkty były identyczne. O ostatecznej kolejności zadecydował przewodniczący jury Krzysztof Lechowski po degustacji obu piw

15 Jarek Ośka

Piwa z miejsca piątego i szóstego zdobyły taką samą liczbę punktów. O ostatecznej kolejności zadecydowały "małe punkty" czyli pozycja tych piw u poszczególnych sędziów.

14 Paweł Kopciał

Jak Bractwo Piwne zwracamy uwagę, że w czołówce piwowarów domowych w kategoriach best bitter i american wheat znaleźli się członkowie Kręgu Łódzkiego Bractwa Piwnego Joanna i Piotr Wojnarscy. W kategorii cascadian dark ale wysoką ocenę uzyskało piwo Borysa Banasiak i Piotra Wojnarskiego.