Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Freeq Green Lime w telewizji

03.07.2006

Rozpoczęła się kampania telewizyjna piwa Freeq Green Lime.
Freeq Green Lime to nowy produkt w ofercie Grupy Żywiec S.A. Ma smak zielonej limonki i zawiera 4,5 % alkoholu.

Wprowadzenie nowego produktu wspierane jest kampanią telewizyjną, której hasłem jest znany już konsumentom slogan „Freeq trochę inne piwo”. W reklamie Freeqa o smaku zielonej limonki odnaleźć można lato, słońce, świeżą morską bryzę oraz świetną zabawę w najbardziej orzeźwiającym towarzystwie. Film, tak jak wszystkie działania związane z markę Freeq nawiązuje do koncepcji butelki „do góry nogami”, która stała się ikoną marki. W najnowszym spocie odnaleźć można elementy nawiązujące do reklamy Freeqa wiśniowo-malinowego, jak np. zabawa na suficie. Sam film jest jednak jeszcze bardziej zaskakujący, zakręcony i orzeźwiający.

Reklama ma na celu poinformowanie konsumenta o nowym smaku Freeqa i dalsze budowanie obecnego wizerunku piwa dla ludzi młodych (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), aktywnych, z poczuciem humoru, cieszących się życiem i poszukujących nowych wrażeń.

Spot przygotowała agencja reklamowa Grey Worldwide, za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Zenithmedia. Kampania telewizyjna rozpoczęła się 3 czerwca i potrwa do końca sezonu.

Wirtualne Media

kk