Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Europejski konkurs fotograficzny “ Faces of Brewing”

20.09.2013
Europejski konkurs fotograficzny “ Faces of Brewing” Europejski konkurs fotograficzny “ Faces of Brewing”

Zgłoszenia tylko do 30 września !

 

 

FOB 468x60 banner

30 września jest ostatnim dniem do nadsyłania zdjęć w europejskim konkursie fotograficznym związanym z tematyką piwa.

Tegoroczny konkurs "Faces of Brewing 2013: Idziemy na piwo", ma na celu zwrócenie uwagi na rolę, jaką odgrywają piwowarstwo, piwo i lokalny pub lub bar, w społeczności lokalnej. Zdjęcia mogą przedstawiać to, czym żyją puby, bary, kawiarnie, piwiarnie, ogródki piwne i festiwale. Czy to serwując piwo czy zwyczajnie ciesząc się nim. Mogą to być zdjęcia z lokalnych miejsc lub z podróży.

Faces of Brewing pragnie podkreślić wkład piwowarstwa i piwa, które jest produktem lokalnym, dla społeczności lokalnych oraz daje zapewnienie utalentowanym fotografom możliwości opowiedzenia swojej historii.

Trzy najlepsze zdjęcia, wybrane przez panel ekspertów, otrzymają nagrody o wartości € 1750. Mniejsze nagrody zostaną przyznane fotografiom, na które zostało oddanych najwięcej głosów oraz najbardziej aktywnemu użytkownikowi mediów społecznych promującego Faces of Brewing.

Zdjęcia zostaną opublikowane w całej Europie, dając laureatom możliwość bycia zauważonym i zapewniając fantastyczny sposób na zwiększenie swojego portfolio. Zdobywca pierwszego miejsca będzie zaproszony na uroczystość w Brukseli na wręczenie nagrody. Wybrane zdjęcia również będą pokazane na wystawie w Parlamencie Europejskim.

Wszelkie informacje (EN):
http://www.facesofbrewing.eu/#/home