Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Ekipa św. Mikołaja w Kompanii Piwowarskiej

01.01.2005

W tym roku już po raz czwarty ruszyła akcja „Ekipa św. Mikołaja", obejmująca trzy browary należące do Kompanii Piwowarskiej SA.
Każdy z pracowników mógł zgłosić jedną z najbardziej potrzebujących jego zdaniem rodzin, której ubrany w czapkę św. Mikołaja dostarczał prezenty. Prezenty podzielone były na te przeznaczone dla dziewczynek i te dla chłopców, dodatkowo w dwóch grupach wiekowych, do siedmiu i powyżej siedmiu lat. Wśród nich można było znaleźć zabawki pluszowe, gry, przybory do szkoły, plecaki i oczywiście łakocie.
Nie zapomniano również o dorosłych, którzy otrzymali artykuły spożywcze. Z roku na rok akcja cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
- W poprzednim roku wydaliśmy 2000 paczek w browarze
w Tychach, o 900 więcej niż w roku 2002, natomiast w te święta liczba obdarowanych osób przekroczy 2400 -informuje Małgorzata Walędzińska, specjalista ds. public relations.
Podobnie wygląda to w Białymstoku i Poznaniu, gdzie na Święta Bożego Narodzenia rozdano 3600 paczek, a długa kolejka ustawiała się po ich odbiór przez trzy dni.
Celem tych działań jest pomoc najbardziej potrzebującym rodzinom w tym szczególnym czasie. Dzięki temu również pracownicy Kompanii Piwowarskiej SA mogą poczuć, że dają coś od siebie tym, którzy tego najbardziej potrzebują.
Rynki Alkoholowe

informacja prasowa Kompanii Piwowarskiej SA