Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Czas piwnych życzeń

05.01.2005

Jedne z ostatnich już chyba życzeń świąteczno-noworocznych docierają do rąk Wielkiego Mistrza Bractwa Piwnego. Kartki pocztowe, listy i przesyłki elektroniczne otrzymaliśmy od rozsianych po całym kraju - i nie tylko - sympatyków, instytucji i firm współpracujących z Bractwem.
Za pośrednictwem tego artykułu pragniemy podziękować za pamięć i życzenia wszystkim, od których otrzymaliśmy tak miłe dowody sympatii. Są wśród nich przedstawiciele browarów, między innymi: Browaru Amber, Browaru Kiper, Browaru Kormoran, Browaru Śląskiego 1209. Są konsumenckie i producenckie organizacje piwne: Stowarzyszenie Polskich Browarów Regionalnych, czeskie Stowarzyszenie Przyjaciół Piwa, czeskie towarzystwo Szwejk, Skierniewickie Bractwo Piwne. Za życzenia dziekujemy reprezentantom firm i instytucji współpracujących z Bractwem Piwnym, samorządowcom z Krasnegostawu - organizatorom Chmielaków, oraz całej rzeszy sympatyków Bractwa i podejmowanej przez Bractwo działalności.
Ze swojej strony prosimy o przyjęcie równie gorących życzeń spełnienia wszystkich piwnych marzeń, piwnych planów i realizacji związanych z piwem projektów.
W rozpoczynającym się 2005 roku - PIWU CZEŚÄ†!!!
Bractwo Piwne