Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Czas na zimę, czas na...

24.10.2008
Czas na zimę, czas na... Czas na zimę, czas na...

W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas na zimowy. O godzinie 3:00 musimy cofnąć zegarki na godzinę 2:00. Dzięki temu dzień będzie wstawał szybciej i szybciej zrobi się ciemno, a więc wieczory będą jeszcze dłuższe... Okazuje się, że nie wszystkim to przeszkadza. Łomżyński browar na tę okoliczność wypuścił nawet specjalne piwo Łomża Specjalne Mocne.

- Jest to napój, który podczas coraz dłuższych wieczorów pomoże rozgrzać się i miło spędzić czas – przekonuje Iwona Gniedziejko menedżer ds. public relations i sponsoringu Royal Unibrew Polska.
Piwo jest dostępne w kluczowym regionie marki Łomża czyli w Polsce Północno-Wschodniej. 


Piwo Łomża jest sztandarowym produktem łomżyńskiego browaru od 40 lat, ale jak dotąd jeszcze nigdy browar nie wprowadzał na rynek specjalnego piwa na jesień i zimę..
- Pomimo, że piwo przede wszystkim kojarzy się z sezonem letnim, z upałami, bo wtedy najlepiej koi pragnienie i przynosi ulgę, wprowadzamy całkiem nowy sezonowy produkt na nadchodzące coraz zimniejsze dni - mówi Maciej Ładwiński, senior brand manager marki Łomża. - Tym razem klienci otrzymują coś specjalnego - nowe piwo z wyrazistym charakterem. Złocisto-bursztynowy napój cechuje mocno wyczuwalna goryczka. Produkt zachowa wszystkie walory łomżyńskich ulubionych gatunków, wnosząc jednocześnie posmak nowości i inności – dodaje.

Wracając do zimowego czasu warto dodać, że jest on naszym czasem naturalnym. Czas letni wymyślono stosunkowo niedawno, podczas działań wojennych w 1916 roku.

cz 4lomza.pl