Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Carlsberg w Bormio

01.01.2005

Carlsberg jest oficjalnym sponsorem 29. Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim, które odbędą się w malowniczym Bormio w terminie od 28 stycznia do 13 lutego lego roku.
Zaangażowanie Carlsberga w sponsorowanie prestiżowych imprez
narciarskich datuje się od sezonu 1997 - 1998. Od tego czasu
logo Carlsberga stało się nieodłącznym elementem ponad trzydziestu znaczących imprez narciarskich. Podobnie będzie w Bormio, gdzie Carlsberg już po raz trzeci, po St. Anton 2002 i St. Moritz 2003, wystąpi w roli oficjalnego piwa mistrzostw.
Bormio jest jednym z najbardziej eksponowanych i prestiżowych narciarskich adresów na świecie. Sport alpejski na najwyższym poziomie to stały element życia tego wyjątkowego miejsca. W tym roku znowu na stokach Bonnio, nazywanego przez Włochów „przełęczą do raju", zawitają najlepsi z najlepszych, aby wspólnie celebrować najważniejsze narciarskie święto. Wśród nich już tradycyjnie znalazł się Carlsberg, oficjalny sponsor mistrzostw. Z pewnością największym powodzeniem, tak jak podczas poprzednich mistrzostw, cieszyć się będzie Chata Carlsberga, usytuowana w sercu wydarzeń towarzyszących tej wielkiej narciarskiej przygodzie. Jak wskazuje dotychczasowe doświadczenie, jest to ulubione miejsce zwolenników prawdopodobnie najlepszych w sezonie
imprez typu after-ski.
Wśród pierwszych narzędzi promocyjnych komunikujących
udział Carlsberga w Bormio 2005 znalazły się specjalne zimowe opakowania i szereg materiałów POS. W połowie listopada 2004 roku w serwisie „www.carlsberg.pl" uruchomiona została unikalna narciarska zabawa on-line „Carlsberg Winter Game". Uczestniczyć w niej może każdy, kto ma ochotę spędzić niezapomniane chwile na
turnusie w wirtualnym kurorcie Carlsbergville. l stycznia 2005 roku ruszyła miesięczna ogólnopolska kampania outdoorowa.
Rynki Alkoholowe

Jacek Łakomy