Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Browar z ŁKS-em na dobre i złe – zapowiada prezes Rybicki

15.07.2008
Browar z ŁKS-em na dobre i złe – zapowiada prezes Rybicki Browar z ŁKS-em na dobre i złe – zapowiada prezes Rybicki

- Byliśmy z ŁKS-em Łomża trzeciej, drugiej i będziemy w pierwszej lidze. Ten rozwój nas bardzo cieszy – mówi Maciej Rybicki Dyrektor Generalny Royal Unibrew Polska właściciel łomżyńskiego browaru – sponsora głównego piłkarskiej drużyny ŁKS Łomża. Prezes Rybicki liczy, że wybrane podczas dzisiejszego „Walnego” nowe władze klubu zapewnią mu „spokój i wizje rozwoju”.

- Ja jestem optymistą i będę współpracował z każdym, kto będzie powołany do zarządu klubu dla dobra tej drużyny – zapowiada prezes Maciej Rybicki. - Nie chce komentować czy to będzie lepiej czy gorzej, bo nie wiem co się wydarzy dzisiaj. Życzę, aby były podjęte słuszne decyzje, które będą prowadzić do rozwoju tego klubu. Życzyłbym sobie, aby ten nowy zarząd prowadził do klubu spokój i wizje rozwoju. Aby ta wizja dążyła do tego, aby klub osiągał dobre wyniki sportowe. To jest dla nas główne zadanie, bo wtedy klub jest postrzegany pozytywnie i wtedy nasza marka związana z ŁKS-em jest postrzegana pozytywnie. My jesteśmy z klubem na dobre i na złe. Bylibyśmy nawet wtedy gdyby ŁKS spadł – podkreśla Rybicki.
- (...) Założenia umowy zakładały, że jeżeli klub utrzyma się - co się stało administracyjnie – to nasze nakłady w 2008 roku będą znacząco większe niż w latach poprzednich i my się z tego wywiążemy - zapowiada.
- Ja bym chciał żeby to był dobry klub niezależnie w której lidze będzie grał. Chciałbym aby wszystkie niepewności dookoła klubu zostały usunięte i żeby to był dobry piłkarski klub z którego wszyscy będziemy dumni – mówi prezes Maciej Rybicki.

 
cz, 4lomza.pl