Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Brok odnowił certyfikat

18.03.2004

Browary Polskie Brok-Strzelec SA – Browar w Koszalinie otrzymały po raz drugi certyfikat systemu zarządzania jakością według normy ISO 9001: 2000.
Pierwszy certyfikat ISO 9001: 94 Brok uzyskał w roku 2001. Ponieważ certyfikat miał ważność na trzy lata, w tym roku trzeba było odnowić system zarządzania jakością.
– Audyt recertyfikacyjny został przeprowadzony przez przedstawicieli Bureau Veritas Quality Internatinal Polska. Miło mi donieść, że pomyślnie przeszliśmy całą procedurę i Browar w Koszalinie otrzymał certyfikat ISO 9001: 2000 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży piwa – informuje Tomasz Świętochowicz, pełnomocnik Zarządu do spraw systemu zarządzania jakością w Broku.
Uzyskanie certyfikatu nobilituje każdą firmę. Na rynku ceni się te, które mogą udowodnić, że stosują się do międzynarodowych standardów. Certyfikat ISO jest najlepszym tego dowodem.
– Jest to dla nas niewątpliwie przepustka do przyszłości, zwłaszcza w przededniu integracji z Unią Europejską – potwierdza pełnomocnik Świętochowicz.


Głos Pomorza

(jola)