Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Bosman sponsorem VII Festiwalu Gwiazd Sportu Dziwnów 2008

08.08.2008

Marka Bosman, z portfolio Carlsberg Polska, zaprasza na VII Festiwal Gwiazd Sportu 2008, który odbędzie się w dniach 14 – 17 sierpnia, w ramach Sportowego Lata w Dziwnowie. Bosman, jak co roku Główny Sponsor Festiwalu, zaprasza na dziwnowską plażę wszystkich chętnych do przeżycia sportowych emocji, zapewniając atrakcje z udziałem największych gwiazd polskiego sportu.

Festiwal Gwiazd Sportu, którego sponsorem jest marka Bosman, to najważniejsza część i ukoronowanie Sportowego Lata w Dziwnowie, które już po raz siódmy w okresie od 1 lipca do 18 sierpnia zapewnia pełen wachlarz emocji, na polskim wybrzeżu. Na Festiwalu zagoszczą m. in. takie sławy, jak: Tomasz Adamek, Marek Łbik, Andrzej Wroński, Włodzimierz Smolarek, Grzegorz Lato, Tomasz Wójtowicz, Lech Piasecki, Wojciech Fortuna, Józef Łuszczek, Jerzy Kulej czy Zenon Jaskuła. To będzie prawdziwa plejada gwiazd i moc sportowych wrażeń.
Jako główni sponsorzy Festiwalu zachęcamy do spędzenia czasu nad morzem w towarzystwie Bosmana i sportowców. Zapewniliśmy gościom Festiwalu moc atrakcji i wrażeń. Każdy będzie mógł zdobyć autograf podziwianego sportowca, bądź wziąć udział w jednym z licznych konkursów z nagrodami. Bosman wpisał się już w krajobraz Dziwnowa, a sam Festiwal Gwiazd Sportu cieszy się wielką popularnością wśród wczasowiczów wielu nadmorskich miejscowości województwa zachodniopomorskiego - mówi Leszek Siwecki, rzecznik prasowy Bosman Browar Szczecin.

Stałym elementem imprezy jest odsłona replik medali w Alei Gwiazd Sportu. Tego lata swoje mistrzowskie medale odsłonią: Tomasz Adamek, Włodzimierz Smolarek, Józef Łuszczek, Tomasz Wojtowicz, Ryszard Bosek i Zenon Jaskuła.

Niezapomniane spotkania z wieloma znamienitymi postaciami nie będą jedyną atrakcją Festiwalu. Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne konkursy i pokazy. Uczestnicy Festiwalu Sportu 2008 wybiorą również Miss Sportu Dziwnów 2008. Nie zabraknie także oprawy muzycznej, którą zapewnią polskie gwiazdy sceny muzycznej tj. m.in.: Lady Pank, De Mono, Trubadurzy czy Żuki.

Festiwal Gwiazd Sportu 2008 odbędzie się pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a patronat medialny obejmie „Kurier Szczeciński”.

Szczegółowy program Festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Bosman Browar Szczecin www.bosman.pl

Marketing przy kawie