Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Biesiady Kasztelańskie 2007

25.06.2007

7 lipca, tradycyjnie w sobotę, ruszają po raz kolejny Biesiady Kasztelańskie - cykl imprez plenerowych dla mieszkańców Kujaw i Mazowsza, organizowany od lat przez sierpecki Browar Kasztelan.

Inauguracja wspólnej wakacyjnej zabawy odbędzie się w Rypinie, który będzie pierwszym z ośmiu biesiadnych miast Kasztelana w sezonie letnim 2007. Biesiady gościć będą także kolejno w Płocku (28 lipca), Ciechanowie (4 sierpnia), Kutnie (11 sierpnia), Włocławku (12 sierpnia), Mławie (25 sierpnia), Łowiczu (1 września) i na zakończenie sezonu w Iławie (8 września).

Obok atrakcji, które Kasztelan przygotował dla odwiedzających Biesiady gości (konkursów, gier, loterii, także atrakcyjnych nagród dla ich uczestników), na scenach zagoszczą: Doda (w Rypinie), Boney M (w Ciechanowie i Iławie), Ich Troje (we Włocławku, Mławie, Łowiczu i Kutnie), a także zespół Classic oraz Norbi, które ubarwią wszystkie imprezy.

„Co roku zasiadamy przy kuflu zimnego Kasztelana wraz z coraz większym gronem odwiedzających nasze imprezy gości.” – mówi Piotr Walenczak, Brand Manager marki Kasztelan w Carlsberg Polska. „Dzięki nim i ich wspaniałym reakcjom ta impreza nabiera życia i kolorytu. To po prostu dobra, wspólna zabawa! Myślę, że w tym roku będzie jeszcze bardziej emocjonująca, ze względu na towarzyszącą imprezie niekonwencjonalną promocję „Będzie odlotowo!”, dzięki której nasi konsumenci mają szansę odbyć lot kasztelańskim balonem! Mam nadzieję, że wszystkie te atrakcje sprawią, że Biesiady Kasztelańskie staną się dla naszych gości po raz kolejny częścią miłych, wakacyjnych wspomnień.” – dodaje Piotr Walenczak.

Informacja o Biesiadach Kasztelańskich komunikowana będzie na opakowaniach promocyjnych piwa Kasztelan, w prasie, radiu, outdoorze oraz na stronie internetowej www.biesiady.pl i www.browarkasztelan.pl.
 

 

WirtualneMedia.pl