Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

"Angielskie wyjście"

14.11.2005

10 listopada rozpoczęła się akcja "Angielskie wyjście". Jej organizatorem jest właściciel piwa 'Dog in the fog', Kompania Piwowarska.
Scenariusz realizowany jest w najpopularniejszych w danym mieście pubach i klubach. Wieczorową porą pojawia się w nich tajemniczy mężczyzna. Na pierwszy rzut oka, wygląda na przybysza z Wysp Brytyjskich. Obserwuje salę i bawiących się w środku ludzi. Po pewnym czasie, podchodzi do wytypowanej przez siebie osoby. Bez słowa pokazuje jej kartkę z krótka wiadomością, po czym oboje wychodzą na zewnątrz. Kilka chwil później, wybrana osoba wraca, a w pubie rozkręca się coraz lepsza zabawa. Szczęściarze poznają tajne hasło, które gwarantuje im doskonały humor przez resztę wieczoru - czytamy w informacji prasowej.

"Naszą intencją jest przybliżenie prawdziwego charakteru marki i pokazanie, że odpowiedzialne picie piwa to sposób na ciekawe, niekonwencjonalne spędzenie czasu w dobrym towarzystwie," mówi Paweł Kwiatkowski, Dyr. ds. Korporacyjnych w Kompanii Piwowarskiej S.A. "DOG IN THE FOG operuje specyficznym dowcipem, który jest bardzo lubiany przez Polaków. Tak naprawdę cała akcja wymaga okazania przez gości pubu odrobiny zaufania. Stosunkowo rzadko się zdarza, abyśmy wychodzili z nieznajomym na zewnątrz bez żadnego wytłumaczenia. Poza tym, bezpośrednie zaangażowanie w zabawę grona osób obecnych w pubie, na pewno będzie sprzyjało nawiązywaniu nowych znajomości".

Akcja "Angielskie wyjście" organizowana jest przez Kompanię Piwowarską S.A. i obejmuje swym zasięgiem cała Polskę. Prowadzona jest przez sześć tygodni na przestrzeni listopada i grudnia w ponad 200 wybranych pubach i klubach. W role angielskich gentlemanów wcielą się profesjonalni aktorzy.

Pomysłodawcą projektu jest agencja Ants, jego realizacją zajmuje się agencja VIP Art.
Wirtualna Polska

Za: wirtualnemedia.pl