Aktualności

« poprzedni  |  powrót do listy  |  następny »

Amber Beach Party

12.07.2013
Amber Beach Party Amber Beach Party

W sobotni wieczór 6 lipca 2013 roku w klubie Agrafka w Zgierzu w plażowej scenerii odbyła się prezentacja piwnych nowości Browaru Amber: Ambera Chmielowego oraz Grand Portera Chili. Śmiało można powiedzieć, że obydwa piwa podbiły serca zgromadzonych gości, którzy mieli również możliwość spróbowania innych piw z Browaru Amber takich jak: Pszeniczniak, Koźlak, Żywe Niefiltrowane, Grand Porter.

Prezentację piw poprowadził Marek Skrętny - dyrektor marketingu Browaru Amber a zarazem gość honorowy Amber Beach Party. Nie zabrakło konkursów z wiedzy o piwie, a nagrodami były oczywiście niespodzianki przygotowane przez Browar Amber. Wszyscy zgromadzeni goście zostali również zaproszeni na coroczne święto Browaru Amber czyli Koźlaki Bielkowskie.
Po prezentacji piw wszyscy uczestnicy Amber Beach Party w asyście zespołu Męski Punkt Widzenia rozpoczęli zabawę i w rytmie największych przebojów rockowych oraz szantowych dotrwali do białego rana. Usytuowany w ogródku bar serwował drinki na bazie piwa w wygłodniali miłośnicy piwa mogli skosztować dań z grilla, m.in.przepysznego pstrąga.
Amber Beach Party to kolejna udana zabawa zorganizowana przez Zgierski Krąg Bractwa Pinwnego i Klub AgRafKa a na kolejne zapraszamy już wkrótce.


Krzysztof Jóźwiak
Zgierska Kuźnia Piwna